366026
Book
In basket
Harry Potter i więzień Azkabanu / Joanne K. Rowling ; tł. Andrzej Polkowski. - Wyd. popr. i przej. przez Autorkę. - Poznań : Media Rodzina, cop. 2012. - 458, [1] s. ; 21 cm.
Cykl powieści o Harrym Poterze urzeka i oczarowuje nie tylko wiązką fantastycznych zaklęć. Odwołuje się do tęsknoty za prawdziwą przyjażnią, miłością i poświęceniem. Klasyczny konflikt dobra ze złem osadza w świecie więcej niż czarno-białym, pełny ironii i, mimo magicznej atmosfery, przyziemnych ludzkich przywar. Misternie utkana fabuła, różnorodne i barwne postacie oraz w detalach przemyślny świat przedstawiony sprawiają, że czytelnik niepostrzeżenie przeżtje z Harrym siedem lat w Hogwarcie, nie zauważywszy nawet, w którym momencie pogodna historia dla dzieci zamieni się w dojrzałą, fantastyczną powieść fantasy. [Media Rodzina, 2012]
Availability:
There are copies available to loan: sygn. F.13-III/F (1 egz.)
Notes:
Tyt. oryg.: Harry Potter and the prisoner of Azkaban, 1999
General note
Stanowi cz. 3 cyklu. Cz. 1. Harry Potter i kamień filozoficzny, cz. 2 pt.: Harry Potter i komnata tajemnic, cz. 4 pt.: Harry Potter i czara ognia, cz. 5 pt.: Harry Potter i zakon Feniksa, cz. 6 pt.: Harry Potter i Książę Półkrwi, cz. 7 pt.: Harry Potter i insygnia śmierci.
Tyt. oryg.: "Harry Potter and the prisoner of Azkaban" 1999.
Additional physical form available note
Publikacja dostępna również w formie książki mówionej.
Reviews:
Other editions:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again